Dzień Dziecka w Muzeum Historii Fotografii

2017 art czer min1 czerwca 2017 r. dwudziestu czterech uczniów naszej szkoły spędziło Dzień Dziecka w Krakowie. Spotkanie Herbaciarni Naukowej tym razem gościło w murach Muzeum Historii Fotografii. Dyrektor Marek Świca z wielką pasją zdradzał tajniki fotografii.

Opowiadał również o powikłanych losach kamienicy, w której znajduje się muzeum. Wszyscy z ogromnym zainteresowaniem słuchali ciekawostek i z uwagą oglądali zabytkowe już aparaty fotograficzne. Duże wrażenie robiły na nas zdjęcia czarno-białe, które w sposób szczególny mówią o historiach ludzi na nich uwiecznionych.
Na ostatnim spotkaniu Herbaciarni została podsumowana całoroczna praca uczniów i nauczycieli. Pierwsze miejsce i nagrodę główną, czyli wyjazd do Warszawy, otrzymały uczennice pani Elżbiety Grabowskiej: Aleksandra Zięba oraz Karolina Łuszczki. Dziewczęta okazały się mistrzyniami pióra. Wyróżnienie otrzymały Julia Bajon i Wiktoria Jamrocha.

 

2017 art czer 01

2017 art czer 01

2017 art czer 01

2017 art czer 01

2017 art czer 01