III miejsce w XXXIX Ogólnopolskim Turnieju Recytatorskim Literatury Regionalnej

2017 konkurs rec min19 i 20 listopada 2016r. Aleksandra Rzeźnicka wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Recytatorskim w Starachowicach. W pierwszym dniu odbywały się koncerty konkursowe. Uczestnicy prezentowali dwa utwory literackie (poezję i fragment prozy).

Poziom recytatorów był bardzo wysoki. Wśród jury zasiadali profesjonaliści - aktorzy: Karolina Kominek oraz Anna Iwasiuta – Dudek, a także Dorota Koman – Szmigiero, poetka i krytyk literacki.

Wieczorem można było posłuchać poezji śpiewanej w wykonaniu Piotra Kędziory – aktora Teatru Ecce Homo, kompozytora i autora tekstów. Podczas Biesiady Regionalnej wspominano wcześniejsze edycje konkursowe ilustrowane archiwalnymi już zdjęciami.
Drugi dzień rozpoczął się warsztatami teatralnymi i przygotowaniem Koncertu Laureatów, do którego została zaproszona Ola. Z niecierpliwością wszyscy czekali na ogłoszenie werdyktu przez Radę Artystyczną. Były to chwile napięcia i ... wzruszenia. Ola została Laureatką III miejsca. To ogromny sukces! Gratulacje!!!

2017 konkurs rec 01

2017 konkurs rec 02

2017 konkurs rec 03

2017 konkurs rec 05