Laureatki „VIII Powiatowego Konkursu Nauk Matematyczno – Przyrodniczych”

konkurs minImbór Natalia z klasy II b oraz Zasada Julia z klasy II c uczennice Gimnazjum Nr 1 im. Agnieszki Osieckiej w Wodzisławiu to tegoroczne LAUREATKI „VIII Powiatowego Konkursu Nauk Matematyczno – Przyrodniczych”. Finalistką tego konkursu została Leśniewska Gabriela z klasy 2c.


20 maja 2017 roku w Jędrzejowie w Gimnazjum nr 1 odbył się II finałowy etap „VIII Powiatowego Konkursu Nauk Matematyczno – Przyrodniczych dla uczniów klas drugich gimnazjum”. Konkurs jest organizowany przez Gimnazjum nr 1 w Jędrzejowie oraz Kuratorium Oświaty oddział w Jędrzejowie.
Wśród 62 uczestników etapu finałowego naszą szkołę reprezentowali:
- Imbór Natalia kl. 2b
- Zasada Julia kl. 2c
- Leśniewska Gabriela kl. 2c
Należy podkreślić fakt, że do finału zakwalifikowała się również Aleksandra Zięba z klasy II b, która z przyczyn osobistych nie mogła uczestniczyć w II etapie tego konkursu.
Zadania konkursowe obejmowały zagadnienia z 5 przedmiotów: matematyka, biologia, fizyka, geografia, chemia. Uczestnicy mieli tylko 90 minut na rozwiązanie 36 zadań otwartych, z których składał się arkusz.

GRATULUJEMY !!! Życzymy dalszych sukcesów.

konkurs 01

konkurs 01

konkurs 01