"SPOTKANIE BEZ BARIER 2018"

2019 spotk b bar min    W Szkole Podstawowej w Wodzisławiu tradycyjnie, już po raz 16, w okresie świątecznym spotkały się Anioły Dobrego Serca i osoby niepełnosprawne z terenu gminy Wodzisław, powiatu jędrzejowskiego oraz Wodzisławia Śląskiego. Mikołaj rozdał około 110 paczek a bawiono się wspaniale przy świetnej muzyce i występach artystycznych w wykonaniu Grześków z WTZ, młodzieży z SOSW, Mnichowa, uczniów ze szkoły w Wodzisławiu, Michała Steciaka i Piotra Pluty, formacji tanecznej, Małgosi Grabowskiej i Pawła Tarnowskiego, Stefana Wyczyńskiego z Leszkiem Wawrzyłą, oraz Młodzieżowej Orkiestry Strażackiej. Statuetkę Serce na Dłoni otrzymała Wojewoda Świętokrzyska Agata Wojtyszek- którą odebrał w-ce wojewoda Bartłomiej Dorywalski, Przemysław i Beata Gołąb oraz Iwona i Hubert Rzymkiewicz. Anioły Dobrego Serca otrzymało około 70 darczyńców. Jak co roku powstał również piękny obraz w wykonaniu Zbigniewa Kasprzaka. Dziękując wszystkim za okazane serce życzymy pięknych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

  

 

"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...
"SPOTKANIE BEZ ...