Koncert uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Michał Kleofasa Ogińskiego w Miechowie

2023 5 ork 2023 min26 maja w naszej szkole odbył się niecodzienny koncert w wykonaniu uczniów i absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Michał Kleofasa Ogińskiego w Miechowie.

Pod batutą pana Sławomira Michaldo wysłuchaliśmy kilka utworów muzycznych- miedzy innymi Poloneza Ogińskiego. Przy okazji młodzi muzycy zaprezentowali indywidualnie brzmienie niektórych instrumentów muzycznych. Wicedyrektor szkoły pani Joanna Sznajder zaprosiła również wszystkich chętnych i zainteresowanych nauką gry na instrumentach do odwiedzenia szkoły i zapisywania się na zajęcia. Jesteśmy bardzo wdzięczni za możliwość uczestniczenia w pięknym koncercie. Dziękujemy muzykom za dostarczenie nam niezwykłych wrażeń słuchowych a naszych uczniów zapraszamy do przesłuchań, które odbędą się 7 czerwca w szkole w Miechowie. Koncert ten dedykujemy wszystkim Mamom z okazji dzisiejszego święta.

 

Koncert uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Michał Kleofasa Ogińskiego w Miechowie 

Koncert uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Michał Kleofasa Ogińskiego w Miechowie 

Koncert uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Michał Kleofasa Ogińskiego w Miechowie 

Koncert uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Michał Kleofasa Ogińskiego w Miechowie 

Koncert uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Michał Kleofasa Ogińskiego w Miechowie 

Koncert uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Michał Kleofasa Ogińskiego w Miechowie