Ślubowanie pierwszoklasistów 2023

2023 10 slubow kl 1 min11 października 2023 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego pierwszoklasiści przygotowywali się do tego dnia długo i wytrwale. W obecności dyrektora szkoły, nauczycieli, uczniów i rodziców pięknie zaprezentowali swoje umiejętności wokalno-recytatorskie.

Wykazali się wiedzą o właściwym zachowaniu w szkole, o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, a także o swojej Ojczyźnie. W ten sposób udowodnili, że zasługują na miano ucznia SSP w Wodzisławiu i są gotowi ślubować na sztandar szkoły.
Następnie jednym głosem przysięgali m.in.: „dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, a swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom”. Po tej doniosłej chwili zostali pasowani na uczniów naszej szkoły przez dyrektora szkoły p. Jerzego Kostyłę.
Jak co roku w kierunku pierwszaków popłynęły życzenia i gratulacje. Nie zabrakło też wspólnych zdjęć. Uczniowie otrzymali także pamiątkowe dyplomy i upominki od rodziców oraz od Burmistrza Miasta i Gminy Wodzisław pana Dominika Łukasika.
Po uroczystości pierwszoklasiści spędzili czas przy słodkim poczęstunku w towarzystwie swoich rodziców i wychowawczyń: p. Bernardy Gołębiowskiej-Łuszczki i p. Zyty Najberg. Niewątpliwie ten dzień na długo pozostanie w pamięci pierwszaków, którym życzymy sukcesów i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.

 

11 października 2023 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych

11 października 2023 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych

11 października 2023 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych

11 października 2023 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych

11 października 2023 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych

11 października 2023 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych

11 października 2023 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych

11 października 2023 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych