rekrut 25

apel

apel

Apel Wojewody Świętokrzyskiego
oraz Świętokrzyskiego Komendanta
Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej
w sprawie niebezpieczeństwa zatrucia tlenkiem węgla
oraz zwiększonej liczby pożarów budynków

bezpl-tel-zauf.png

dz czyst pow
Zagraj w grę:  
POGROMCA SMOGU | SUDOKU SMOGOWE
pomiar smogu

infolinia

nie hejtgrafika: https://www.kielce.uw.gov.pl/

info wsparcie minInformacja Ministerstwa Edukacji i Nauki
- Departament Wychowania i Edukacji Włączającej

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
/plakat/

innopolis log

 


  Informacje bieżące...


dbi2023

Polskie Centrum Programu Safer Internet Materiały edukacyjne Kampanie społeczne
rok dla niepodl 2 minROK SZKOLNY 2017/2018 ZOSTAŁ OGŁOSZONY „ROKIEM DLA NIEPODLEGŁEJ”.
W ZWIĄZKU Z TYM W NASZEJ SZKOLE PODJĘTO WIELE INICJATYW
DLA UCZCZENIA 100 LECIA NIEPODLEGŁOŚCI. 


wyszukiwarka

PUNKT DORADZTWA EDUKACYJNO– ZAWODOWEGO
Szkoła Podstawowa nr 4 w Jędrzejowie
ul. Przypkowskiego 43 /czytaj więcej/

Informacje o PDEZ:

Ogłoszenia:

Data

Treść ogłoszenia

Autor

25.09.2023 r. 

Zawiadamiam, że na podstawie § 5 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. 2023 poz. 1211) dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno wychowawczych w roku szkolnym 2023/24 będą:

- 2 i 3 listopada 2023 r. (czwartek i piątek po Wszystkich Świętych)
- 2 maja 2024 r. (czwartek między Międzynarodowym Świętem Pracy, a Świętem Konstytucji
3- go Maja);
- 14 maja 2024 r. (wtorek - I dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 15 maja 2024 r. (środa) - II dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 16 maja 2024 r. (czwartek) - III dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 31 maja 2024 r. (piątek po Bożym Ciele)
- 20 czerwca 2024 r. (czwartek - przed zakończeniem rocznych zajęć dydaktyczno wychowawczych).

Jednocześnie informuję rodziców (prawnych opiekunów) o możliwości udziału uczniów w zajęciach wychowawczo-opiekuńczych organizowanych w szkole w wyżej wymienionych dniach.

Jerzy Kostyła
15.09.2023 r. 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2023/2024

  1. Zarządzenie nr 346/2023 w sprawie organizacji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2023/2024
 Jerzy Kostyła
25.09.2019 r. 

linia 800080222

Całodobowa, bezpłatna infolinia dla dzieci i młodzieży, rodziców oraz nauczycieli
tel. 800 080 222

 Andrzej Pałczyński
15.03.2018 r.

komponentySZKOLNY PUNKT KONSULTACYJNY

Informuję, że w ramach zainicjowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty projektu „Wsparcie szkół ogólnodostępnych w realizacji zadań związanych z kształceniem uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i upowszechnianiem edukacji włączającej”, został utworzony w naszej szkole Punkt Konsultacyjny Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Jędrzejowie, który wspomagać będzie nauczycieli szkół ogólnodostępnych w pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Więcej informacji

Jerzy Kostyła

Wszystkie ogłoszenia

Ostatnio dodane artykuły:

Światowy Dzień Środowiska

2018 dz srodowiska minW dniu 5 czerwca obchodzimy bardzo ważne święto dla młodych ekologów - Światowy Dzień Środowiska. Święto to zostało ustanowione w 1972 roku. Jest ono obchodzone co roku w ponad 100 krajach. Uczniowie naszej szkoły wraz z Ligą Ochrony Przyrody też biorą czynny udział w tym dniu.

Każdy z nas może się do nich przyłączyć i pomóc ratować przyrodę. Środowisko to całokształt elementów ożywionych i nieożywionych. My uczniowie, nie pozostajemy bierni i też możemy pomagać przyrodzie na wiele sposobów. Jednym z nich jest posprzątanie swojej okolicy z leżących plastikowych butelek, metalowych puszek oraz foliowych torebek. Pamiętajmy też o tym, aby samemu nie wyrzucać ich "gdzie popadnie", ale zabierać je ze sobą do domu lub wrzucać do kosza na śmieci.
Pomaganie naszej planecie, to też działania związane z ograniczeniem jazdy autem i skorzystaniem z komunikacji miejskiej, roweru lub pójściem pieszo. W ten sposób produkcja spalin przez samochody jest mniejsza, co ogranicza powstawanie smogu. Dzięki temu pielęgnujemy powietrze, nasze płuca i naturę.
Możemy także segregować odpady, kupować opakowania z surowców wtórnych lub powtórnie przetworzonych, używać torebek wielokrotnego użytku czy brać udział w akcjach LOP. Są to małe rzeczy, jednak dla świata mają ogromne znaczenie. Co roku stan naszej planety drastycznie się pogarsza, co niekorzystnie wpływa nie tylko na zwierzęta i rośliny, ale przede wszystkim na nas. Zanieczyszczona gleba, powietrze, woda - mają one bezpośredni związek ze zdrowiem naszym i przyszłych pokoleń.
Tego niezwykłego dnia dołóżmy wszelkich starań, aby nasze środowisko było choć odrobinę czystsze. Do sprzątania świata przekonajmy naszych znajomych, przyjaciół, najbliższych. Tego dnia każda dodatkowa para rąk jest potrzebna. Połączmy nasze serca i razem stańmy broniąc natury. Pamiętajmy o środowisku każdego dnia, a dzięki nam świat będzie lepszy. 

Patryk Rzeźnicki

2018 dz srodowiska

2018 dz srodowiska

2018 dz srodowiska

2018 dz srodowiska