rekrut 25

apel

apel

Apel Wojewody Świętokrzyskiego
oraz Świętokrzyskiego Komendanta
Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej
w sprawie niebezpieczeństwa zatrucia tlenkiem węgla
oraz zwiększonej liczby pożarów budynków

bezpl-tel-zauf.png

dz czyst pow
Zagraj w grę:  
POGROMCA SMOGU | SUDOKU SMOGOWE
pomiar smogu

infolinia

nie hejtgrafika: https://www.kielce.uw.gov.pl/

info wsparcie minInformacja Ministerstwa Edukacji i Nauki
- Departament Wychowania i Edukacji Włączającej

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
/plakat/

innopolis log

 


  Informacje bieżące...


dbi2023

Polskie Centrum Programu Safer Internet Materiały edukacyjne Kampanie społeczne
rok dla niepodl 2 minROK SZKOLNY 2017/2018 ZOSTAŁ OGŁOSZONY „ROKIEM DLA NIEPODLEGŁEJ”.
W ZWIĄZKU Z TYM W NASZEJ SZKOLE PODJĘTO WIELE INICJATYW
DLA UCZCZENIA 100 LECIA NIEPODLEGŁOŚCI. 


wyszukiwarka

PUNKT DORADZTWA EDUKACYJNO– ZAWODOWEGO
Szkoła Podstawowa nr 4 w Jędrzejowie
ul. Przypkowskiego 43 /czytaj więcej/

Informacje o PDEZ:

Ogłoszenia:

Data

Treść ogłoszenia

Autor

25.09.2023 r. 

Zawiadamiam, że na podstawie § 5 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. 2023 poz. 1211) dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno wychowawczych w roku szkolnym 2023/24 będą:

- 2 i 3 listopada 2023 r. (czwartek i piątek po Wszystkich Świętych)
- 2 maja 2024 r. (czwartek między Międzynarodowym Świętem Pracy, a Świętem Konstytucji
3- go Maja);
- 14 maja 2024 r. (wtorek - I dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 15 maja 2024 r. (środa) - II dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 16 maja 2024 r. (czwartek) - III dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 31 maja 2024 r. (piątek po Bożym Ciele)
- 20 czerwca 2024 r. (czwartek - przed zakończeniem rocznych zajęć dydaktyczno wychowawczych).

Jednocześnie informuję rodziców (prawnych opiekunów) o możliwości udziału uczniów w zajęciach wychowawczo-opiekuńczych organizowanych w szkole w wyżej wymienionych dniach.

Jerzy Kostyła
15.09.2023 r. 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2023/2024

  1. Zarządzenie nr 346/2023 w sprawie organizacji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2023/2024
 Jerzy Kostyła
25.09.2019 r. 

linia 800080222

Całodobowa, bezpłatna infolinia dla dzieci i młodzieży, rodziców oraz nauczycieli
tel. 800 080 222

 Andrzej Pałczyński
15.03.2018 r.

komponentySZKOLNY PUNKT KONSULTACYJNY

Informuję, że w ramach zainicjowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty projektu „Wsparcie szkół ogólnodostępnych w realizacji zadań związanych z kształceniem uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i upowszechnianiem edukacji włączającej”, został utworzony w naszej szkole Punkt Konsultacyjny Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Jędrzejowie, który wspomagać będzie nauczycieli szkół ogólnodostępnych w pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Więcej informacji

Jerzy Kostyła

Wszystkie ogłoszenia

Ostatnio dodane artykuły:

„I BIEG PAMIĘCI JANA KURGANA”

2023 3 bieg min

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę wygrali 4 biegi, zdobyli 10 pucharów, przywieźli 13 medali, a przede wszystkim uczestniczyli w żywej lekcji historii.

Marzec to miesiąc poświęcony tradycyjnie pamięci żołnierzom wyklętym. W ostatnią niedzielę marca 2023 roku grupa 13 reprezentantów naszej szkoły, prowadzona przez nauczycieli WF: Roberta Jarosińskiego i Urszulę Błasiak uczestniczyła w „I Biegu pamięci JANA KURGANA – WYKLĘTY NIEZAPOMNIANY – JĘDRZEJÓW 2023”.

Impreza była połączeniem rekreacji z lekcją historii. Głównym celem było oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego. Najmłodszym przedstawienie sylwetki jędrzejowskiego bohatera narodowego - Jana Kurgana. Honorowy patronat nad biegami sprawowali: pani Redaktor Beata Znojek, osobiście córka jędrzejowskiego bohatera JANA KURGANA, p. Marcin Piszczek – Burmistrz Jędrzejowa oraz Nadleśnictwo Jędrzejów. Trasy biegu wytyczono po leśnych drogach i ścieżkach, a centrum zawodów zlokalizowano na polanie na której znajdowała się leśniczówka Gaj/ koło Jędrzejowa.
Biegi rozpoczęły się od krótkich przemówień zaproszonych gości oraz pani Beaty Znojek. Po tym patriotycznym akcencie na trasach biegowych pojawili się najmłodsi, czyli uczniowie z klas I-IV, następnie z klas V-VI, a w kolejnych biegach z klas VII-VIII.

Oto wyniki uczniów, którzy reprezentowali szkołę SSP Wodzisław:

Klasy I-IV dziewczęta – 400m

1 miejsce – PATRYCJA WOJCIECHOWSKA
2 miejsce – ŁUCJA OZGA
10 miejsce – NATALIA ROTER

Klasy I-IV chłopcy – 400m

1 miejsce – FILIP WOJCIECHOWSKI
2 miejsce – KRZYSZTOF PIASECKI
3 miejsce – WIKTOR MUSIAŁ

Klasy V-VI dziewczęta – 800m

3 miejsce – IZABELA STAWIARSKA
4 miejsce – AMELIA ZAWADZKA

Klasy V-VI chłopcy – 800m

2 miejsce – JAKUB GÓRNIAK
3 miejsce – MATEUSZ SZAFRAŃSKI
7 miejsce – MICHAŁ ŻÓŁTAK

Klasy VII-VIII dziewczęta – 1500m

1 miejsce – ZOSIA PTAK

Klasy VII-VIII chłopcy – 1500m

1 miejsce – SZYMON ROLIŃSKI

Z imprezy oprócz przekazu historycznego uczniowie SSP Wodzisław przywieźli 13 medali oraz 10 pucharów, które otrzymali podczas dekoracji miejsc 1-3. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli bieg zostali nagrodzeni drobnymi upominkami. Tradycyjnie nie zabrakło ciepłej herbatki i drożdżowych bułeczek.
Wspaniale, że dorośli oraz dzieci chcą uczestniczyć w takich wydarzeniach, które łączą w sobie historię i aktywność fizyczną. Nakłania to do zdrowego trybu życia i do pogłębiania wiedzy historycznej, a młodym pokoleniom pokazuje jak wspaniale można bawić się bez komputerów, tabletów czy smartfonów.
Dziękujemy wszystkim życzliwym nam osobom, którzy przyczynili się do tego, że mogliśmy uczestniczyć w imprezie gdzie patriotyzm łączy się ze sportem.
Gratulujemy naszym sportowcom za godnie reprezentowanie naszej szkoły oraz uzyskanych wysokich miejsc w zawodach.

W ostatnią niedzielę marca 2023 roku grupa 13 reprezentantów naszej szkoły, prowadzona przez nauczycieli WF: Roberta Jarosińskiego i Urszulę Błasiak uczestniczyła w „I Biegu pamięci JANA KURGANA – WYKLĘTY NIEZAPOMNIANY – JĘDRZEJÓW 2023”

W ostatnią niedzielę marca 2023 roku grupa 13 reprezentantów naszej szkoły, prowadzona przez nauczycieli WF: Roberta Jarosińskiego i Urszulę Błasiak uczestniczyła w „I Biegu pamięci JANA KURGANA – WYKLĘTY NIEZAPOMNIANY – JĘDRZEJÓW 2023”

W ostatnią niedzielę marca 2023 roku grupa 13 reprezentantów naszej szkoły, prowadzona przez nauczycieli WF: Roberta Jarosińskiego i Urszulę Błasiak uczestniczyła w „I Biegu pamięci JANA KURGANA – WYKLĘTY NIEZAPOMNIANY – JĘDRZEJÓW 2023”

W ostatnią niedzielę marca 2023 roku grupa 13 reprezentantów naszej szkoły, prowadzona przez nauczycieli WF: Roberta Jarosińskiego i Urszulę Błasiak uczestniczyła w „I Biegu pamięci JANA KURGANA – WYKLĘTY NIEZAPOMNIANY – JĘDRZEJÓW 2023”

W ostatnią niedzielę marca 2023 roku grupa 13 reprezentantów naszej szkoły, prowadzona przez nauczycieli WF: Roberta Jarosińskiego i Urszulę Błasiak uczestniczyła w „I Biegu pamięci JANA KURGANA – WYKLĘTY NIEZAPOMNIANY – JĘDRZEJÓW 2023”

W ostatnią niedzielę marca 2023 roku grupa 13 reprezentantów naszej szkoły, prowadzona przez nauczycieli WF: Roberta Jarosińskiego i Urszulę Błasiak uczestniczyła w „I Biegu pamięci JANA KURGANA – WYKLĘTY NIEZAPOMNIANY – JĘDRZEJÓW 2023”

Robert Jarosiński
nauczyciel
SSP Wodzisław