Spotkanie z adwokatem.

23 kwietnia uczniowie klas I-III gościli Panią adwokat, Małgorzatę Zaczkowską - Stępień. Spotkania z przedstawicielami różnych zawodów, to jedna z form realizacji WSDZ w naszej szkole. 23 kwietnia uczniowie klas I-III gościli Panią adwokat, Małgorzatę Zaczkowską - Stępień. Spotkanie odbyło się w ramach akcji "Bajeczni Adwokaci", której celem jest upowszechnianie wiedzy o zawodzie adwokata - oraz propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych.

Pani adwokat podzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem, chętnie odpowiedziała na liczne pytania. Dzieci dowiedziały się jak ważna jest rola prawa w naszym życiu, zobaczyły strój urzędowy używany przez przedstawicieli zawodów prawniczych na rozprawie sądowej, a także wysłuchały bajki pt. "Leśne sprawy Misia Adwokata". Każdy uczeń otrzymał upominek w postaci zakładki do książki.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałą współprace Pani Małgorzacie Zaczkowskiej - Stępień.

 

23 kwietnia uczniowie klas I-III gościli Panią adwokat, Małgorzatę Zaczkowską - Stępień.

23 kwietnia uczniowie klas I-III gościli Panią adwokat, Małgorzatę Zaczkowską - Stępień.

23 kwietnia uczniowie klas I-III gościli Panią adwokat, Małgorzatę Zaczkowską - Stępień.

23 kwietnia uczniowie klas I-III gościli Panią adwokat, Małgorzatę Zaczkowską - Stępień.