„A dzisiaj jest Wielkanoc. Dzwon rozmawia z dzwonem. O wesołe jest serce moje!”

2019 akad wielkan min   Tradycją naszej szkoły jest coroczne spotkanie społeczności szkolnej wraz z jej pedagogami w celu obejrzenia i wysłuchania przygotowanego pod kierunkiem pani Doroty Trąbczyńskiej przedstawienia, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Tegoroczne spotkanie odbyło się w stosownie udekorowanej sali gimnastycznej pod hasłem: „Wesoły nam dziś dzień nastał...” i był to piękny montaż słowno – muzyczny, który wprowadził nas w atmosferę radosnego Alleluja!
   Nasi uczniowie doskonale zaprezentowali swoje recytatorskie i wokalne umiejętności. Wiersze, pieśni i piosenki w ich wykonaniu przybliżyły wszystkim zwyczaje i tradycje związane z tymi świętami. Urozmaiceniem programu artystycznego była piękna prezentacja multimedialna.
Na zakończenie spotkania Dyrektorzy Samorządowej Szkoły Podstawowej podziękowali wszystkim nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości oraz złożyli całej społeczności szkolnej i ich rodzinom najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...
"A dzisiaj jest...