logo bezp„Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2019” to już dziewiąta edycja projektu organizowanego przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach. Jest on skierowany do uczniów z województwa świętokrzyskiego. W ramach projektu uczniowie naszej szkoły przygotowują komiks na temat „Nie wierz we wszystko, co znajdziesz w Internecie!”. Serdecznie zapraszamy do udziału. 

Projekt objęli honorowym patronatem:

  • Marszałek Województwa Świętokrzyskiego,
  • Wojewoda Świętokrzyski,
  • Świętokrzyski Kurator Oświaty.

Koordynator szkolny: Andrzej Pałczyński


Linki:

Strona projektu | Regulamin

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELEM POLICJI

2019 int min    W ramach realizacji w naszej szkole ogólnopolskiego projektu "Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze", odbyło się kolejne spotkanie z przedstawicielem Policji p. Michałem Kowalczykiem. W czasie spotkania poruszano tematy: jak bezpieczne i rozważnie powinniśmy korzystać z dostępnych źródeł internetowych,

Czytaj więcej: SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELEM POLICJI