OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
sport 1 sport 2 sport 3

 

banerek www sks kwadrat

 

 

Uczennica z klasy 3 ŁUCJA OZGA zajęła 2 miejsce w XIII BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI o „STRAWCZYŃSKĄ MILĘ”

2023 11 strawcz mila minW dniu 7 listopada 2023 roku 580 uczniów z naszego województwa wzięło udział w rozegranych w Strawczynie „Biegach Niepodległościowych”. Zawody odbyły się na terenie Centrum Sportowo-Rekreacyjnego OLIMPIC w Strawczynku. Chłopcy i dziewczęta startowali osobno na dystansach od 200m do 1 mili. W każdym z dziesięciu biegów wystartowało od 60 do 120 uczniów. Wysoki poziom zawodów zapewnili startujący uczniowie m.in. ze szkół w: Kielcach, Staszowa, Połańca, Królewca.

Czytaj więcej: Uczennica z klasy 3 ŁUCJA OZGA zajęła 2 miejsce w XIII BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI o „STRAWCZYŃSKĄ MILĘ”

ZDOBYLIŚMY 4 DYPLOMY I PUCHAR w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LZS w BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

2023 10 konskie minW dniu 28.09.2023 roku 12 uczniów z naszej szkoły wystartowało w WOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. Zawody rozegrano na trasach Stadionu Miejskiego w Końskich. W rywalizacji sportowej wystąpiło wielu uznanych i doświadczonych zawodników z czołowych klubów biegowych naszego województwa. Dzięki nim wysoki poziom sportowy był zapewniony w każdym z rozegranych biegów.

Czytaj więcej: ZDOBYLIŚMY 4 DYPLOMY I PUCHAR w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LZS w BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Łucja Ozga, Filip Szota, Patrycja Wojciechowska, Filip Wojciechowski, Diana Kowalczyk, Zosia Ptak najlepsi w GMINNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

2023 06 dyplom min60 uczniów z 5 szkół wystartowało w rozegranych w dniu 12.06.2023r. Gminnych Biegach Przełajowych dla szkół podstawowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wodzisław. Zawody odbyły się na stadionie K.S. Partyzant Wodzisław. Rywalizowano w 8 kategoriach wiekowych na dystatansach od 400m do 1000m. Wyłoniono najlepszych biegaczy w klasyfikacji indywidualnej oraz drużynowej. Wygraliśmy klasyfikację drużynową oraz 6 z 8 biegów.

Czytaj więcej: Łucja Ozga, Filip Szota, Patrycja Wojciechowska, Filip Wojciechowski, Diana Kowalczyk, Zosia Ptak najlepsi w GMINNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH