Twój zawód-twoja przyszłość.

2018 zawodoz minDobre zaplanowanie kariery zawodowej wymaga ze strony uczniów i absolwentów szkół posiadanie wielu informacji, które umożliwią dokonanie trafnych decyzji zawodowych i edukacyjnych.
Podejmowanie decyzji jest jednym z najważniejszych aspektów planowania kariery.

W podejmowaniu takich właśnie decyzji –wyboru przyszłej ścieżki edukacyjnej, pomagają przedstawiciele różnych szkół informujący i przedstawiający profile swojej szkoły. 23 kwietnia uczniowie klas trzecich gimnazjum, spotkali się z przedstawicielami Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. Macieja Rataja w Krzelowie a 25 kwietnia z nauczycielami z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Gen. Stefana Roweckiego w Jędrzejowie.
Młodzież z uwagą wysłuchała wystąpień gości, zadając również wiele pytań dotyczących kształcenia w danej placówce.

 

 2018 zawodoz 01

 2018 zawodoz 01

 2018 zawodoz 01

 2018 zawodoz 01

 2018 zawodoz 01